Září 2013

Komiks Black Velvet - velká změna.

22. září 2013 v 13:23 | Kai* |  Novinky blogu
Ahoj pařmeni :3 Ač to dělám nerada, musím trošku změnit komiks Black Velvet. Minule jsem udělala úvodní díl. A hned ho taky smažu a komiks bude úplně o něčem jiném. Chci říct..měla jsem už o prázdninách naplánovaný komiks Black Velvet..a pak, když se mi po dlouhé době podařilo spustit simíky s downloady, jsem toho chtěla udělat strašně moc, tak jsem vymyslela rychlý děj komiksu a nějak to vytvořila. Ale vypadalo to hrozně, je vidět, že jsem si s tím nedala práci + jsem ve hře měla doteď jenom sims3packy, protože jsem zapomněla dát do Packages resource.df či co to je :D Takže se omlouvám, Black Velvet bude komiks úplně o něčem jiným (teda..možná je námět a myšlenka stejná - ale je to víc propracovanější).

Tak se omlouvám za zmatení (stejně si komiks přečetli tak dva lidi :D) a blízké době tu čekejte 1. díl komiksu. :)

The Sims 3 - Do budoucnosti // video

16. září 2013 v 9:09 | Kai* |  Do budoucnosti
Ahoj:) Přináším vám producentské video na (poslední) dodatek The Sims 3 Do budoucnosti :) Co na to říkáte? :O :)
Jediný, co mi na tomto dodatku vadí je, že je...nereálnej. Nevím jak to napsat :D Prostě jsem si založila rodinku a začali vycházet datadisky, jakože můžu mít pejska, bydlet v apartmá, jet na univerzitu..ale cesta do budoucnosti..to je docela divný a zbytečný. Nevím, jestli si ho koupím. Jsem ráda, že simíky rozjedu takhle. :D


The Sims 4 - nové fotografie

14. září 2013 v 14:00 | Kai* |  Fotografie4
Na Gamescomu měli návštěvníci možnost vyzkoušet si předběžnou verzi CAS z The Sims 4. Podívejte, jak jimi vytvoření Simíci vypadali.Monitor going to seep -.-"

7. září 2013 v 10:28 | Kai* |  Novinky blogu

Zdravím :) Chtěla bych se omuvit za neaktivitu (adapťák + nefungující počítač). Tím nefungujícím počítačem myslím to, že jsem nemohla přidávat články s The Sims. Simíky hraju na počítači, jenže ten už asi 3 měsíce zlobí. thawake-1.gif image by Salisko Vždycky, když hraju nějakou hru, tak se tak po pěti minutách na obrazovce ukáže: Monitor going to sleep. Počítač normálně běží, ale obrazovka je černá. No a brácha furt říká, že je to přehřívání počítače, nijak to neřeší, bere mi notebook (na kterým ale rozjede jen minecraft a counterstrike) a čeká, že dostane novej počítač.(naivka) Ale u simíků se mi to vždycky vyplo až tak po půl hodině hraní, ale dneska jsem nestihla ani vytvořit simíka a tak jsem hledala na internetu, kde by mohla být chyba.
No a buď někde psali o nějakém video signálu a někde o přehřívání grafické karty. (Já nevím, je přehřívání počítače a přehřívání grafické karty to samý ? :ham)
No, jelikož toho o počítačích nic nevím, budu muset čekat jak to dopadne -.-" Každopádně plánuji dva komiksy /ale asi ne najednou, postupem času;)/.
Tak se zatím mějte a vydržte :D :)